Pogledaj jedan post
Old 22.02.2017., 20:00   #66
Amelie, djelujes kao fina zena i zao mi je sto ti se ovo desava.

Ne mislim da te vara, jer bi se tada po obrnutoj psihologiji trudio oko tebe a imala bi i druge indikatore prevare.

Ne kooperira. Sad pogledaj logicki - sta je najteze priznati partnerici s kojom si u braku i s kojom imas djecu?

Da je to generalni nedostatak seksualne zelje, on ne bi imao problem da to prizna bilo sebi ili tebi. Provjerio bi razinu testosterona u krvi i krenuo u rjesavanje problema. Da je to aseksualnost kao takva, opet bi ti to mogao priznati. Sa latentnom ili aktivnom homoseksualnoscu ide nesto teze / ili mu je nemoguce da ti to prizna. Indikativan mi je skoro djeciji nacin bjezanja od tebe 'sutra cemo, ujutro cemo', kao i da ti je naprasno rekao da ce se razvesti od tebe (a nije bilo bilo kakvih indicija za to). Onda se sjetio sta bi sve izgubio tim cinom pa se vec slijedece jutro primirio.

Istinu mozda nikada neces saznati, ali je vrijeme da se saberes i pocnes razmisljati o buducnosti bez njega. Ne zelim zvucati suvise pesimisticno, ali nekako ne vidim da ce se on promijeniti preko noci. 9-10 godina je (pre)dug period da se trpi ovakvo sto. Ocekuj da ces ti 'biti kriva' za sve. Sretno.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom