Pogledaj jedan post
Old 18.06.2017., 14:41   #11
Quote:
osjecajna kaže: Pogledaj post
Skoro smo proslavili petu godisnjicu braka, sve lijepo, sve super...Volimo se, ali s druge strane jako sam nezadovoljna sa njim.

On ne zna stediti novac. Vecinu racuna ja platim, jer bolje zaradjujem od njega. On zaradjuje manje nego sto zasluzuje, jer ja znam koliko tezak posao radi. Na zapadu je posao koji on radi vise placen, ali on je previse odan kad za nekoga radi.

Taj covjek za kojeg on radi je postigao jos vise kako je dobio njega kao radnika (a ima jos jednog inace). A otkako moj muz radi kod njega on uspije da ide i sa zenom i sa djecom svake godine dole, dok prije je mogao ici sam (a zena i djeca su isli svakih 4-5 godina).

Ja ne znam kako da uticem na muza, jer sam mu dosad govorila i trubila i trubila, ali sve je to uzaludno kad on ne shvata nista. Prigovarala sam mu cesto kako sam mu ja platila ovo, kako sam mu ja platila ono. I takav nacin razgovaranja s njim (tj. moj govor) se nije ni meni svidjao, a kamo li njemu.

Ljudi su ga savjetovali takodjer i govorili su mu da moze bolje, ali on nista Ja sam umorna od placanja racuna, nista nismo postigli vise od toga da placamo samo stan, racune i poreze. Sta da ja radim drugacije ovaj puta, jer izgleda da je samo govoriti bili uzaludno.

Da li se on ustvari osjeca nemocan u dubini duse jer i sam vidi da na kraju krajeva sve ja placam, a on samo cigare i pivo i ponekad namirnice. A inace je ovako dobar, kupi mi nekad cvijece, vjeran je i meni bas kao i svom sefu (ali izgleda je njemu jos vjerniji). Da li bi se sve promijenilo kad bi imali djecu? Netko bi reko sad razvedi se, ali ja nisam od onih koji se razvode, zelim samo naci neko rjesenje, ali ne znam kako da ovaj puta djelujem, jer sve ovo do sada nije djelovalo.
Ti si jos jedna koja je fulala u startu. Za koju picku si mu dala jednom od nas a ne nekom nogometasu koji bi te sada opskrbljivao s puno ljubavi u vidu dragulja

Sama si kriva, toliko si kriva da bi te po goloj guzici batinom trebalo
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom