Pogledaj jedan post
Old 02.07.2017., 04:00   #1
Biti u sretnoj vezi i zaljubiti se u nekog novog

Na sto sam muka.
U dugogodisnjoj sam vezi koja uskoro treba biti okrunjena brakom. Volimo se I iako smo dugo zajedno, zadrzali smo svjezinu odnosa, jos osjecam leptirice, odusevljava me I uzbudjuje I mastam o njemu kad nismo zajedno.

Nedavno sam upoznala novu osobu. Prvo sam odusevio svojom zivotnom pricom, cak mi I ulio neko strahopostovanje, divim mu se, imponira mi, od prvog trenutka smo se mentalno prozeli. Da sam solo djevojka, 100% bi se upustila u nesto vise s njim.

I on se zaljubio u mene. Jebemu, stvarno se sve odigralo gotovo kozmicki. Privlacnost je na najjace, osjecamo da smo se morali upoznati. Rekla sam mu da sam zarucena prije nego sam uopce znala za njegove osjecaje. Tek tada ih je otkrio. Bio je povrijedjen, tuzan I ljut, I prvo sam mislila- tu je kraj naseg poznanstva.
Medjutim, danas mi javlja da moze zivjeti s tim, da ce preci I preko toga sto sam prakticki pred oltarom, da me ne moze izgubiti sad kad me jednom nasao.

Muka mi je od svega. Nisam ocekivala ovo. Ne zelim povrijediti nikoga, a bojim se da je to vec u ovom casu neizbjezno.
angelic blonde is offline  
Odgovori s citatom