Pogledaj jedan post
Old 11.11.2017., 21:20   #6773
Quote:
Loxhr kaže: Pogledaj post
Jučer bio prilog o nekom starom kuharu iz Brodarice koji je godinama živio u US of A. Ima nekakvog starog Lincolna koji je vrlo vrijedan navodno. Sad ga želi pokloniti američloj ambasadi u Zagrebu. Pita ga novinarka, pa zašto. Veli on ta mi je zemlja sve dala. Ovo je tipična ilustracija sluganjskog mentaliteta Hrvata i fascinacije Amerikom. Imam ja takvih u obitelji.
Tko je fasciniran Švedskom, niko.
Dobro stari koja je ovo tema??? Koji qratz pizdiš? Kakve ovo što ti pišeš uopće ima veze s jebenom budućnošću HRZ-a????? I kaj zapravo želiš reći?

Ovo ti je već ko zna koji put da laganini "upucavaš u prostor" ove debilne šprehe o "sluganjskom mentalitetu" u Hrvata, ono, dobro je shvatili smo, imaš problema i dobro je, nemoj nas ostale zamarati...

Bog te mazo, tebi je dokaz o "sluganjskom mentalitetu" u Hrvata to kaj je neki stari kuhar iz Brodarice iz zahvalnosti što je dobio priliku i uspio u životu želi pokloniti vrijedan auto ambasadi zemlje u kojoj se ostvario. A dobro, neki to zovu zahvala a neki "sluganjski mentalitet".

Pa u p.m., ovdje su neki stvarno pukli ko kokice od nervoze i silnog čekanja na nove avione.


EDIT: sad sam se sjetio - uz "sluganjski mentalitet" spominjao si par str prije i "podanički mentalitet":

Quote:
Loxhr kaže: Pogledaj post
Da žalosan je taj naš podanički mentalitet. Još je žalosnije što smo pod čizmom napredovali značajno za razliku od sada.
Iz kojih ti to jebenih premisa izvlaćiš ovakve zaključke i onda ih još generaliziraš i projeciraš na cijeli faking narod.

Ono, šta te muči???
__________________
________________________________________

♥♥ [ SKINITE MARASOVCU BAN ] ♥♥

Zadnje uređivanje nixolino : 11.11.2017. at 21:36.
nixolino is offline