Pogledaj jedan post
Old 11.02.2006., 17:27   #15
Već 23 godine imam atopijski dermatitis i kužim te totalno. Sada već godinama koristim stvari od avene-a, bio-derme (sensibio linija), a-derme (baš za atopičare) ili la roche posay-a (nema još kod nas, ali čula sam da dolazi iduće godine). Za dan trenutno koristim Avene hydrance UVB/A (ako na licu koristiš protopic, elidel ili kortikosteroide moraš imati neki faktor), za noć Sensibio kremu od bio-derme (iako možeš i prvu prek noći), za dermatitis i sve suhe dijelove-trixera kremu od Avene-a (moj spas), tuširam se a-derma gelom bez sapuna.
O macon kozm ne znam ništa, ali nemoj s ničim eksperimentirati, ništa ne kupuj ako ne isprobaš tester prvo, najbolje 2 jer reakcija može kasniti-dok nisam postala rigorozna po ovom pitanju napoklanjala sam se kozmetike...a i danas je isto s onom koju ne mogu isprobati (labelo i sl.).
Ako misliš da ti već sad treba neš protiv bora (25 ), ima avene kremicu okoloočnu za osjetljive protiv bora, ali probaj prvo. Ja sam koristila za oko očiju (i tamo mi se ljuštilo ) avene smirujuću okoloočnu za dan i bepanthen mast za oko očiju po noći (malo teže za nabavit) i super pomoglo...
wardancer is offline  
Odgovori s citatom