Pogledaj jedan post
Old 30.04.2004., 18:21   #18
Meni se pojavila prije 7-8 godina (imam 38) i isprva je bio šok ali se navikneš .Tješilo me što nisam previše prcao kolegu s posla prije 15 godina jer ju je on imao i što je mene moja okolina prihvatila takvog kao što sad jesam jer fala bogu nisu bedaki . Primjećujem da se s godinama širi , meni je najintenzivnije na nadlanicama dok se sa koljena povuklo a pojavilo na laktovima . Terapija : klasika , belosalic, dermovate dok ga je bilo a učinci uglavnom slabi . Najbolji rezultat su pokazale "granuflex
"obloge koje služe primarno za nešto drugo ali je moja dermica nešto eksperimentirala pa smo krivotvorili dijagnozu jer su strahovito skupe (pakovanje 800 kn).
Uglavnom poslije tih obloga tj. 15-ak dana ni jednog fleka ali zakratko ( 1-2 mjeseca) , tako da je moj prijedlog NAFTALAN I FOTOTERAPIJA uz obaveznu konzultaciju liječnika te preporuka nutricionista i homeopata po pitanju prehrane i daljnjeg načina življenja sa time . Budite hrabri jer se u biti ništa bitno nije dogodilo da bi Vam se srušio svijet , 10 % evropske populacije boluje od psorijaze.
__________________
bez potpisa.
zh1 is offline  
Odgovori s citatom