Pogledaj jedan post
Old 14.10.2010., 23:15   #19
Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
...Ali, vidim, ipak si se brzo javio, prema očekivanjima

U svakom slučaju, s tobom i na tebe ne mislim gubiti vrijeme, :asshole:
Stvarno si dosljedan-svaka čast. Prvo napišeš da nećeš nikad odgovarati na moje komentare jer me kao ignoriraš, a onda me nazivaš kretenom jer nemaš ništa argumentirano reći.

Znam te onoliko koliko si to sam otkrio putem ovog topica, tako da sam samo upotrijebio tvoje riječi jer nemam amneziju. Sve piše ako odvrtiš topic unatrag.

Kao i dosta ljudi ovdje ne slažem se s NRT i to ću uvijek napisati. Svojim postom blatiš Carra, koji je inače mrtav iz razloga što je previše pušio, no knjiga o (ne)pušenju mu je ok. i to treba reći jer je istina.
Nije to topla voda, niti je on izmislio sve to. To su činjenice koje stoje i nitko ih ne može pobiti, tako da nemoj to omalovažavati. Kroz cijeli ovaj topic unazad 2 i pol godine iznio sam samo činjenice o pušenju koje ionako svatko može i sam iskopati i provjeriti, tako da ne možeš reći da pišem gluposti.

Ostale priručnike koje navodiš nisam pročitao niti ću...a i nemaju veze s ovim tu...nije ni ovaj neko remek djelo, ali su osnovne činjenice napisane i vrlo dobro objašnjene.

Toliko o tome.
Blomberg is offline