Pogledaj jedan post
Old 19.01.2009., 20:43   #26
Quote:
Onaj tko osobno shvaca ako mu se proturjeci je upravo Abyssus
Ajme, kako si se usudio rabiti takve konstrukcije! Što mi imamo razgovarati ako ne govoriš hrvatskim?

"Šalu" na stranu - ako mi se pristupi bezobrazno, odgovorit ću bezobrazno. Osim ako sljedeće:

Quote:
Aj min, pipl, kad se tako danas izražavaju i lingvisti, onda je to već lagani smak svijeta ili barem ovog jadnog jezika.
...nije bilo objektivno, nepristrano i bez provociranja. A nije.


Quote:
Logos kaže: Pogledaj post
Upravo tako, no ovo mjesto je zaista postalo sramotno. Koji nivo! Trebalo bi pod hitno uvesti ili novog moderatora ili nekog neutralnog sumoderatora.
Dobro, kako ti nije dosta sedamstoti klon otvarati?

Najbolje da više i ne čitam. I ne spominjite moj nadimak ni u kojem kontekstu jer me to vrijeđa i ne želim da se o meni piše, a pogotovo ne želim gledati kako osobe s jednim i pol postom na Društvenim znanostima ili s dvadesetak postova uopće (da, naravno, i odmah se bace u napadanje neke Abyssus jer sam ja ovdje omniprezentna i prvo sam što pridošlice vide na forumu ) dođu soliti pamet ovdje ili si pak umisle da su jezikoslovci jer umjesto "serem" kažu "ekstrahiram feces kroz analnu kloaku u tmurnoj svakodnevici obuzeta svjetovnom izotopijom". Sve što se može izreći može se izreći jasno, prema Wittgensteinu. A znanje je ono kad se štogod zna objasniti (eto, opet ja rabim nekakve tu strane predikatne rečenice s korelativnim sredstvima susptitutivnog tipa. No, dobro, što jedan sintaktičar Pranjković zna o hrvatskoj sintaksi, i ja isto učim od krivih, najbolje sve znaju - forumaši. Posebice oni sa Ženskog kutka i Gastronomije.), a ne izreći te smatram da je moja "uloga" u tome prilično dobra.

Eto, samo lijepo molim da me pustite na miru jer me tjerate da se konstantno vraćam, a to ne želim.

Zadnje uređivanje Abyssus : 19.01.2009. at 20:49.
Abyssus is offline