Tema: Glavobolje
Pogledaj jedan post
Old 07.09.2010., 16:48   #236
problem sa glavoboljom

e ovako... imam 21 godinu i imam problema sa glavoboljom od moje 13e godine. od 16 godine nosim naocale i tu se stanje malo popravilo, gavobolje su se prorijedile, ali kada se jave i dalje su jake i ni jedne tablete protiv bolova nepomazu. bila sam kod neurologa prije 2 godine i na eeg-u i nalaz je bio uredan. poslije toga kod njega nikad vise nisam otisla posto je izistirao da pijem tablete protiv bolova kako bi regulisala glavobolju, a nije me htio slati na daljnje pretrage.u medjuvremenu sam pretpostavila da su mi glavobolje na psihickoj bazi jer se znaju javiti izmedju ostalog i kada se jako nazivciram ili imam neki veliki problem. e sad, mene zanima da li mislite da li mi je potreban neuropsihijatar. ovih dana imam ispitni rok na fakultetu ali kako se dotaknem knjige javlja mi se jaka glavobolja i ne mogu da ucim... ali nakon sto ostavim knjigu poslije 20ak minuta glavobolja nestaje i tako u krug... vise ni sama neznam sta da radim.... pomozite! jesam li ja slucaj za neuropsihijatra??? ocajna sam, ako ovako nastavim nacu uspijeti upisati slijedecu godinu na faksu
zake_89 is offline  
Odgovori s citatom