Tema: Medazol
Pogledaj jedan post
Old 19.10.2005., 19:18   #10
Iako je kod muskaraca manje problema sa urinal upalama, ja vec godinama stalno uzimam dnevno antibiotik Hiprex koji je za urinal infection.

Sa obzirom da imam mnoge bolesti i da sam na mnogo lijekova prekinuo sam uzimati par mjeseci.

Sada zalim sta sam prekinuo, ima vec dva mjeseca da sam bio u jakim bolovima i problemima i sa urinary track, svaki tjedan je bila slana poslije zavrsenog antibiotika urin na pregled, uvijek dolazi sa koja vrsta bakterije je i koji antibiotik da se trosi....da skratim
sve skupa sam bio na duplim dozama i jos i sada sam na dvije doze antibiotika.

Ali kod mene je problem momentalno jako smanjen testesteron iako uzimam injekcije dvije godine pao je veoma nisko, tako da je specijalista podigao na svaka 2 tjedna duplu dozu...imao sam ultrasound scan za bubrege urin track mjehur i prostatu i sve je srecom perfektno...ali infekcija je i dalje...a nema nista da ja radim krivo.

Ali i inace idem urologistu na kontrolu tako da ce on morati probati rijesiti sta je krivo...ja sumnjam na moj cronican epididymitis/u testikal/....

__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom