Pogledaj jedan post
Old 10.05.2013., 01:31   #75
Da li netko zna kome bi se mogla podnijeti prituzba na provedbu, odnosno neprovedbu javnog natjecaja?
Jedno drzavno tijelo objavilo je javni natjecaj jos u sijecnju. U ozujku je objavljen popis kandidata koji ispunjavaju formalne uvjete, te smo pozvani na testiranje koje se trebalo odrzati polovicom ozujka.
Par dana prije zakazanog testiranja smo kontaktirani od strane predsjednika komisije kako se testiranje odgadja jer su navodno imali protuzbe na popis kandidata, i evo do danas nista od novog poziva za testiranje.
Provjeravala sam na uprava.hr i natjecaj jos uvijek nije obustavljen.
Kontaktirala sam jucer predsjednika komisije koji mi je rekao da ne zna nista o natjecaju i da vjerojatno nista od toga

Ako sam dobro nasla, po Zakonu o drzavnim sluzbenicima izbor kandidata bi se trebao obaviti u roku od 3 mjeseca od dana objave u NN. Ovdje su prosla vec skoro 4 mjeseca a natjecaj ko da je propao u crnu zemlju.
Nasla sam jedino Odbor za drzavnu sluzbu al po onome sto nalazim ispada da bi njima mogla podnijeti tek zalbu na konkretno rjesenje koje pobijam, a ovdje nije doslo ni do tesiranja, pa ako tko ima kakvu ideju kome bi se mogla obratiti, bila bih zahvalna
__________________
I need your lovin' like the sunshine..cvrcak raste

Zadnje uređivanje iwchy : 10.05.2013. at 01:46.
iwchy is offline  
Odgovori s citatom