Pogledaj jedan post
Old 13.04.2017., 16:58   #84
Po meni to može tek nakon određenog vremena Evo, ja baš popodne idem u pseći park s "bivšim" i kasnije u kino. I to stavljam pod navodnike zato što ga više ni ne doživljavam tako, kao bivšeg. On je prijatelj. Dobar Znamo se već osam godina, godinu i pol smo bili skupa. Njemu je okej. I meni. Bolji smo ovako i to je lijepo.

Ne možeš to sa svima, ali meni to podrazumijeva baš ovo gore. No to opet ovisi o mnogo drugih elemenata. Recimo, ja sam tip osobe koja je odrastala u društvu koje je više bilo muško stoga i nemam problema s time. A i osobu ne gledam kroz ulogu nego ono što ona meni znači i kako zrači To mi je bitno. Pa kada te neke emocije nakon prekida dođu na okej razinu ..zašto ne ostati biti prijatelj s nekime

I nije to da smo frendovi u smislu da smo svako malo negdje ili da se viđamo nego imamo tu divnu slobodu u odnosu da se javimo jednom u tri mj. jer nam se, eto, baš ide u kino Meni takvi "nonšalantni" odnosi i vše nego odgovaraju. A i njemu. I bio je uz mene u teškim životnim situacijama iako sam tada bila u vezi. Meni je to normalno. Ne gledam to kroz "bivši mi je baš pomogao kada mi je bilo teško" perspektivu nego onu ljudsku. A to znači mnogo. I ne nužno "tu" u fizičkom smislu nego podrazumijevam i pozive, kada te netko nasmije nečime slanjem nekog videosa itd.
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom