Pogledaj jedan post
Old 30.06.2017., 14:53   #10
Očitanje struje slijedeće je tek početkom 12.mjeseca, s tim da uplatnica sa razlikom struje dolazi tek početkom 1. mjeseca na naplatu. Kada bi netko bio cijelo ljeto u stanu, kako ću mu reći nakon skoro pola godine da mi plati struju. Račun za struju bi sigurno bio nekoliko stotina kuna. Imali smo loša iskustva i sigurno da to ne želimo ponoviti. Nema veze što je to bilo prije puno godina. Imala sam upite od takvih ljudi još prošle godine, ali nitko nije rekao da bi platio režije. Bilo je kao ionako je prazno pa mogli bi malo na ljetovanje. Kada sam im rekla koliki mi je bio račun za vodu onda su mi rekli dobro da nismo mi bili još bi mi bili krivi za toliku potrošenu vodu. Ne vjerujem da bi htjeli platiti cijeli taj račun, možda pola. Osim toga kućanski aparati su dosta stari, frižider je i prije dosta zujao. Ja ga vjerojatno neću niti paliti ako dođem na jesen. Sigurno da mogu bolje procijeniti nego netko nepoznat koliko šta mogu koristiti. Kreveti su stari, jedan se izvlači na specifičan način, ne bi htjela da ga slome. Sigurno da bi se trebali mijenjati i kućanski aparati, ali s obzirom da mi to nije prioritet, sigurno da želim da stanje ostane ovakvo kakvo je. Koliko znam nismo jedini. Skoro nitko od vikendaša ne daje to drugima na korištenje, pogotovo što nisam tamo pa ne mogu nadzirati ljude koji su unutra u stanu. Ali znam ljude koji su u Zagrebu imali totalnu štetu u stanu nakon podstanara, tako da su ga na kraju prodali jer su rekli da više nikada ne žele podstanare s obzirom na loše prošlo iskustvo.
prilika is offline  
Odgovori s citatom