Pogledaj jedan post
Old 02.10.2017., 16:19   #79
Quote:
Kudum kaže: Pogledaj post
to si ti rekao a ne ja. ja sam rekao nešto deseto - da je bazična misao kur'ana upravo to da ništa sem Boga nije vječito, i da Bog samo utiče na ljude da budu bolji, a ne zatošto je sadist.
Što onda mijenja spaljene kože u paklu da ljudi i dalje vrište od muka torture? I zalijeva ih kipućom vodom itd. prema Kuranu. Opet samo simbolike (laži) da se ljude učini dobrima?

Quote:
kod nekoga to sigurno pomogne. Nisi miodgovorio, jesi li barem jedan put pročitao cijeli kur'an?
Koliko puta sam već spomenuo da sam pročitao cijeli Kuran, zajedno s komentarima. Koja dosadna knjiga....

Quote:
shaganappi kaže: Pogledaj post
Život je najveće čudo. Jedino život daje drugi život. Sam od sebe ne može nastati. To je dovoljan dokaz za postojanje Boga.
Ti pobijaš da je teorija evolucije znanstvena činjenica?

Jer za "život" se može reći da je nastao kod prvih najprimitivnijih virusa u spoju organskih tvari s kristalima. Zar je potreban Svemogući Sveznajući Bog da se to potakne, i onda milijuni i milijuni godina da se od toga razviju složeniji organizmi u nemilosrdnoj borbi vrsta za preživljavanjem i slučajnih mutacija?
Moćan neki Bog...
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom