Pogledaj jedan post
Old 08.10.2017., 16:34   #6492
Quote:
Taroth kaže: Pogledaj post
a kada misle objaviti koliko je Agrokor duzan svim dobavljacima?
Kad to bude relevantno & oportuno, najvjerojatnije nikad.

Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Zar misliš da bi banke odobravale Todoriću kredite da su znali da su izvješća djelomično lažirana.
Da.

Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
Ako sam i ja imao indicija da bi sve oko Agrokora (i rodijaka generalno) imalo biti lažirano kao takvo, od kad znam za sebe, zašto misliš da i svi ostali nisu imali temelje za žešće nepovjerenje, i 655 revizija revizijinih revizija...
Nije mi najjasniji put biznisa i banaka u ovoj priči. Nije moguće da veliki poslovni sustav, ili recimo KGB ne zna unaprijed SVE o Agrokoru...
Znali su pravo stanje daleko prije i daleko bolje nego što će velika većina diskutanata na ovoj temi ikada znati.

Cilj plasiranja kredita nenaplativih od dužnika je naplata od jamca. U novcu ili naturi.

Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
Ako je ovo nakon ove revizije za gubitke jedne od "najjačih"hrvatskih kompanija točno(doduše u to nema sumnje),znači li to da je podatak o rastu BDPa na nacionalnoj razini zadnjih par godina lažan?
Da, ali ne samo zbog toga.


Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
Vrijeme je da ovaj rodijacki kapitalizam crkne.
Točno, crči će zato što je i isplaniran da eventualno crkne. Troškove asanacije će snositi porezni obveznici današnje RH i/ili njene slijednice i oni nisu ni najmanje trivijalni.
Sova77 is offline  
Odgovori s citatom