Pogledaj jedan post
Old 01.04.2008., 23:56   #98
zdenko domancic ne tvrdi da moze svakome pomoci, niti tvrdi da ce svatko isti tren poletjeti od zdravlja nakon prvog tretmana. ono sto je cinjenica je da se metodom zdenka domancica mogu raditi stvari o kojima medicina ne moze ni sanjati. zbog toga domancic ima pravo biti bahat. vecina "neizljecivih" bolesti, njegovom metodom se lijeci ili bar ublazava.

vi koji smatrate da je to prodavanje magle, zapitajte se zasto zdenko domancic ne trazi nikakvu fiksnu tarifu.

vi studenti medicine koji vjerujete samo u stvari koje su "znanstveno dokazane", zdenko domancic je znanstveno dokazao svoju metodu pred cijelom ekipom lijecnika i novinara prije 25 godina kada je izlijecio cijelu grupu ljudi od vlazne gangrene. u to vrijeme jedino rijesenje za vlaznu gangrenu bila je amputacija noge. danas, 25 godina kasnije medicina je napredovala u polju vlazne gangrene tako sto imaju krasne cirkularne pile za preciznu amputaciju noge. slovenski lijecnik, poznanik zdenka domancica ljudima sa gangrenom kaze da idu kod zdenka domancica i mole ga da ih primi preko reda ili ce morati pristati na odgovor medicine - rezanje noge.

zdenko domancic znanstveno dokazuje svoju metodu iz dana u dan, samo odredjenim lobijima ne odgovara da se za to zna.

ja osobno ne vjerujem u njegovu metodu, jer se vjeruje u nesto sto se ne moze dokazati. ja znam da ta metoda radi.
Izraphel is offline  
Odgovori s citatom