Pogledaj jedan post
Old 25.02.2013., 23:41   #6072
Quote:
babyboom2012 kaže: Pogledaj post
Mikice skroz te razumijem i podržavam! Ja više ne pišem ovdje, jer sam se dopisivala sama sa sobom, a toliko frikoidna pak nisam. Brljavila sam i zabrljavila... Kad dođem do 90 prebacujem se na neki zdraviji dijetni režim koji uključuje svo voče i povrče, jer znam da mogu tako smršavit! Mogu i ovako, al zdravlje je malo velik ulog! Eto! Svakako ću javit kad dođem do 90, al onda u cijelosti napuštam ovaj forum koji to više i nije! Sretno Mikice i javi kad zaokružiš na 90!
Koliko ja znam na svako pitanje se dobio odgovor.Znaci svrha foruma je ispunjena.Mogu reci samo u svoje ime da nisam tu da bih pisao o svemu i svacemu vec da pomognem ako mogu.Ako je netko vec odgovorio na pitanje ne vidim smisla da se jos i ja na to nadovezujem.Nemoj tvrditi da ova dijeta nije zdrava jer to je vec tema za raspravu.Uplasit ces druge a ja osobno mislim da nisi u pravu.Ne treba dijetu kriviti ako covjek nije karakter ili se ne zna i nece drzati pravila.Ova ih dijeta kao i svaka druga ima i to sa razlogom.
lajko is offline  
Odgovori s citatom