Pogledaj jedan post
Old 27.04.2008., 18:03   #20
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
Ti si se baš nameračio na moje postove Nisam ja ovo gore izmislila nego Šestopalov-valjda čovjek zna šta govori. 'Replicirat' ću ovo boldano:
1. Ne bih se složila da postoje događaji koji nisu vidljivi u natalu. U natalu je sve vidljivo, treba znat pročitat.
2. Ovo slijedeće boldano nisam baš shvatila što si htio reći. Pokazatelji u natalu uvijek su presudni i kao uzrok, i kao sam tijek događanja i ishod.
3. Broj primarnih i inih direkcija, tranzita, itd. služe da se lakše odredi vrijeme događaja, mislim preciznije.
4. snaga događaja ovisi o percepciji osobe kojoj se događaj događa. Kakva je percepcija osobe vidi se kroz natal.
5. Ne postoji nebitna planeta u natalu. To što se događaj događa u unutrašnjosti osobe ne znači da je manje bitno ukoliko bi se dešavao na fizičkom planu.
Valjda zato što pišeš meni interesantne teme

1. postoje, no teško mi je to ovako argumentirati na forumu... ukratko... kao što postoje "zagarantirani" događaji ( natalne predispozicije, gomilanje istovrsnih značenja u natalu, itd itd) tako postoje događaji koji se dogode "po putu" u tijeku života... imao sam primjer jedne žene kojoj je odstranjen jedan jajnik a da natalno nije imala predispoziciju za probleme toga tipa ( čim nema natalno predisponirano , zna se da nemože biti težih posljedica, po osobu, ukoliko nije riječ o posljedici, recimo, liječničke pogreške što opet može ali i nemora biti vidljivo u natalu, jer može biti vidljivo u trenutku nekog zahvata ...) no svejedno je bio događaj i to je bio Pl tranzit na Ve, a sve posljedica natalne predispozicije za krive dijagnoze ( nesjećam se ili je bio Ne u 6 ili Ne 0, ili 90 ili 180 vl.6) , a samim time do zanemarivanja problema dok nije kulminiralo životnom opasnošću ( Pl posla )

2. odnosi se na činjenicu da karta prikazuje cijeli život i najbitnije stvari u životu, no ne znači da su to jedina zbivanja u životu, kao i ovaj gore navedeni primjer.

3. rečeno je u kontekstu da više pokazatelja za događaj u natalu "ne ovisi" o drugim pokazateljima, a sasvim je druga stvar određivanje vremenskog perioda...

4 isto sam i ja rekao drugim riječima...

5 zato sam i naveo -uslovno rečeno- nebitna planeta jer nema nebitnih ali postoje više i manje bitne, a to pokazuje natal naravno


Pusti ti Šestopalova, daj ti uzmi svoju kartu i bitnije događaje u tvom životu pa vidi da li je svaki taj događaj u tvoj životu imao "pokriće" u svim tim pokazateljima koje navodiš... tri u natalnim tri u progresijama i tri u tranzitu istovremeno i koliko događaja možeš na taj način pokriti....
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom