Pogledaj jedan post
Old 30.03.2003., 20:47   #923
Kumek, a kaj je s onom Crnom Mambom.
A kad smo već kod otrovnih živina-koja je najotrovnija? Pitam najotrovnija, a ne najsmrtonosnija. Gledao ja jednom na telki i vele da je to neka kao meduza, neznam više kak se točno zove-al ne neka vrsta meduze. Ne ona tzv. Španjolska galija.

A di je nastavak bojnih otrova? Kolko ja znam ima i ostalih, a ne samo nervnih-živćanih?

Amandis, ja nebi krenuo od Kurska. Ja bi krenul sve od bitke za Britaniju. O tome sam detaljnije pisao negdje na početku ove teme, neznam više, al recimo oko str. 5-10, otpilike. Potraži.
I javi kako napreduje. Ak buš išla od Britanije, a trebaš se pozivat na literaturu, javi, pa ti napišem od kud mi to.

A mogla bi ubacit i nekoliko zanimljivih citata-od recimo Hitlera ili Goebelsa, il Himlera. Bum ti neke napisal, ali sutra, danas mi se neda-našljako sam se cijeli dan ko konjina. A imaš i negdje prije par stranica nekoliko zanimljivih linkova kaj sam objavio, jedan se odnosi na Njem. propagandu.
Inače od svih područja WW2 mi je daleko najpoznatiji dio povijesti, stoga kartu čitaj i seljaka pitaj .
Pozdrav.
A konkretno-slobodno napiši, Talijani i nisu uvijek i svuda bili zadnji papci. U AFrici su se dvije njihove divizije Ariette, i zaboravih drugu, al ak ti treba bum ju našel-lavovski borile, isto tako i jedna divizija u Rusiji. No oni su imali velikih poteškoća sa opremom i oružjem, koje im je doslovno bilo NIKAKVO, i malo su ga imali, pogotovo puškomitraljeza, i tenkova-tenkova u doslovnom smislu riječi nisu ni imali, neg neka govna od tzv. Tanketi.........
OK. Javi se.
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline