Pogledaj jedan post
Old 05.02.2016., 19:09   #5800
Quote:
milica67 kaže: Pogledaj post
Pozdrav susjedi,
da li je netko išao produžiti ugovor za javni najam nakon 5 godina? Da li se išta zna da li će se ti stanovi moći otkupiti i hoće li nam priznati ove novce što smo uplatili. Možda bih to trebali nekako grupno ići rješavati u poglavarstvo, sam ne možeš ništa. Bojim se da od toga neće biti ništa i šta onda nakon 10-15 godina, opet na cestu. Znam da bi najbolje bilo da možemo kupit stan ali ne ide.
Hvala na odgovoru, može odgovor i u pp.
Meni su rekli, sto se kupoprodaje tice, da se kani te stanove dati najmodavcima u otkup u izvjesnom vremenu(koliko znam ,zgrade su pod leasingom/kreditom jos cca 15-tak god.) Isto tako su mi u poglavarstvu rekli da ce se sva najamnina urednim platisama u cjelosti uzeti u obzir, ali kada ce to biti, ko to zna. Vjerovatno kada se otplate dugovi holdinga/grada zg. Znam da se ta tema vec povlacila ovdje i da su neki glasno reagirali da su to obicne bedastoce itd, ali evo ja znam jos ljudi iz kvarta kojima su bas u poglavarstvu tako rekli. Naravno da ta rijec nista ne znaci dok je nemas na papiru ali zvuci ohrabrujuce. Realno, sta ce oni sa stanovima time? preprodavat?
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom