Pogledaj jedan post
Old 12.05.2009., 14:59   #53
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Evo upravo sam bio u onom dućaju u Gajevoj gdje imaju polo majice i što da kažem - jedva sam uspio ih pronaći u tom dućanu. Dućan izgleda više kao skladište, roba nabacana sa svih strana, jako povoljne nike kratke majice gotovo sve po 100tinjak kuna, a ove RL polo jedva uspio pronaći. Tri puta sam obišao cijeli dućan i onda kada sam već pomislio da sam u krivi ušao i da nije to taj koji je spominjan na ovom forumu - u kutu ugledah RL polo majice. Mojoj sreći nije bilo kraja sve dok se nisam približio istima. Hm, materijal mi se nimalo ne sviđa, izgledaju tako fake i nekvalitetno, možda je i taj loš dojam produbila činjenica da su bile zgužvane i nagurane u onaj mali jadan prostor pa ih nisam pravo niti vidio. Uglavnom, jedna žuta je bila "prolazna" ali je broj bio L, no od tolike gužve u dućanu nije mi se dalo pitati jel imaju manjih brojeva (što sumnjam jer su ipak na sniženju). Cijena je 360 kuna, spustili sa 690 ako se ne varam... sve u svemu, ništa ne kupihm ali zanimljiv dučanić jer koliko god izgledaju kao skladište - jako im je jeftina roba ..
To i jest nekakav outlet dućan pa izgleda kao skladište,meni je 90% robe unutra očajno.
Mislim da nisu fake,iskreno izgledaju bolje i od polo majica iz Bossa i iz Lacosta,identičnih materijalom ima u The Core za 700 kuna..
Imaju sve brojeve,samo moraš pitati,sve izložene su L,otraga imaju S i M,za XL nisam pitao
black_man is offline  
Odgovori s citatom