Tema: Bershka
Pogledaj jedan post
Old 24.10.2016., 20:44   #622
Quote:
rosavitta kaže: Pogledaj post
Već neko vrijeme pratim temu i sada sam se napokon odlučila napisati cjelokupni dojam koji je (kroz ovih par godina koliko znam za nju) Bershka ostavila na mene:

Prvo moram spomenuti problem kaj se tiče njihovih sniženja. Dođem na njihovu web stranicu i vidim sve pršti od sniženja, hrpa nakita, robe, cipela sniženih, već si onak sva hepi pišem popis za kupnju, a kad dođem u dućan ni p od popusta. ne kužim u čemu je stvar i jel to tako samo u ovoj Bershki u koju ja idem (CCO East) ili je tako i u drugima?

Druga stvari zbog koje sam već nakon 3-4 odlaska u Bershku odlučila bojkotirati taj dućan je nelogičnost njihovih veličina. Inače sam veličina L u većini stvari nekad manje nekad više ovisno o modelu i komadu odjeće, ali njihove veličine su mi naprosto smiješne. Dođem kupiti običnu pamučnu majicu probam l koji je brat bratu s maksimum m. Uzmem xl koji je doslovno m. Pa kaj bi onda trebala uzeti xxl ili pak xxxl da ekšueli uspijem navući neki njihov komad na sebe... ok, znam da je to talijasnki dućan i da su talijanke većinom sitnije žemske, al ak radiš nešto u l veličini onda napravi u l veličini za boga miloga..

Isto tako omjer cijene i kvalitete kod njih mi nije najbolji, skuplji su recimo od h&m-a, a materijali i kvaliteta im po ničemu nisu bolji.

Evo to je ukratko moj cijelkupni dojam o Bershki, pa me eto zanima kakva su vaša iskustva i dojmovi?
Malo ti je jer je to tinejdjerski brend zare ajmo tako rec. Ona bsk linija je bas za teense a ovaj berska obicni je za cure...i to mrsave uglavnom. Meni isto treba veci broj...zara je za zene i tamo sam u normalnoj svojoj velicini...
Lake is offline  
Odgovori s citatom