Tema: CCC obuća
Pogledaj jedan post
Old 01.07.2017., 15:35   #62
Je li ovo normalno?
Kupio sam kod njih cipele za oko 400kn, Lasocki neke plave s unutra smeđim.
Međutim, već nakon prvog nošenja mi je kompletna čarapa posmeđila a na koži imam crvenilo te sam jedva isprao boju sa čarape i stopala.
Tj cipele užasno puštaju boju. Kupio sam i crne kožne prije toga kod njih pa mi ništa nije puštalo niti u jednoj drugoj trgovini da mi se dogodi slično.
Nosio još jednom da je to "možda prošlo", sada mi je već nakon 30min čarapa smeđa.
Ako s vlanžnim prstom prođem po toj površini bude sav smeđ.
I što je najgore, u Rijeci to "ne priznaju kao reklamaciju", sada sam u postupku žalbe i čekam 14 dana.
Tko zna koje kemikalije su mi završile na stopalu.

A nije da sam prvi put kod njih, ove godine sam potrošio više od 1500kn kod njih i ako mi za ovo ne vrate pare ili daju druge cipele više nikada neću ništa kupiti.
Čitao sam negdje "da se kao premažu ili šrpicaju lakom" što mi je iznimno glupo jer mi tek onda koža ne diše i kao da sam kupio duplo jeftiniji umjetni materijal.
Još sam pitao i poznanika u Tržišnoj inspekciji pa je rekao da čekam postupak reklamacije pa ako bude negativan da će ići u postupak inspekcijskog nazdora prodavaonice i poslovanja te preuzeti moj slučaj.
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom