Pogledaj jedan post
Old 18.06.2011., 14:01   #9
Quote:
error_1205 kaže: Pogledaj post
...
probaj smanjivati tako što ćeš motati duhan. tako je meni uspjelo, ali ne da si namotaš 2 kutije, nego da nosiš sa sobom aparaturu i u svakoj prilici kad ti se puši, a nemaš gdje na miru smotati, nećeš pušiti. a podsvijest ti govori da nisi prestao i da imaš cigare, samo nije prilika. jbg, dok voziš- nije prilika, dok šetaš- nije prilika, kad staneš popričati s nekim- nije prilika... taj test te može koštati 80 kuna najviše, pa ćeš vidjeti da li daje rezultate. ja sam na 6-7 cigara dnevno i to mi odgovara. sve preko toga mi više ne paše.
ovo je jako dobar savjet koji će ti ako ga provedeš dati psihičku sigurnost u sebe da eto TI MOŽEŠ NAPRAVITI KAJ SI ODLUČIO. a ima i hipnoza za one slabijeg karaktera
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom