Pogledaj jedan post
Old 01.04.2009., 17:10   #17
Quote:
BeautifullyChaotic kaže: Pogledaj post
A ti to mene ohrabruješ da odem to riješit?
To da moraš riješit to tu nema pogovora, samo velim da se zna šta će bit, meni nije niko reko

Quote:
slonica kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

Moja iskustva sa bijelim čepičima. Moje mandule su od angina iz djetinjstva ostale izbušene i ponekad se u tim rupicama stvaraju ti bijeli čepovi. Ja ih tada lagano čačkalicom izvadim van. Meni je u 33 godine života samo jedan doktor savjetovao da izvadim mandule, a svi ostali su rekli da bolje ne. Pogotovo su oprezni kod vađenja u odrasloj dobi. Zadnja doktorica mi je rekla da su i ovakve mandule bolje nego da ih nemam, i da ako mogu vadit te čepove čačkalicom (a da mi se ne diže želudac) da ih vadim i dalje. Napominjem da više nemam angine niti upale grla. Zadnju upalu grla sam imala prije cca. 3 godine, ali ti čepovi se i dalje povremeno javljaju.
Vađenje čačkalicom, eh.. to sam ja sve prošo, ali to su moram reći bedastoće, kad je krajnik već izbušen onda nema to nikakve svrhe, žarište je duboko unutra i to se nemože čačkalicom
Ta doktorica koja ti savjetuje da vadiš čačkalicom (vjerojatno opće prakse), je da ne velim šta,
Osim toga ako imaš naslage onda je tu automatski neka upala, pogledaj nepce ako je crveno onak ko mala crvena točkica u sredini, to je znak da nije to riješeno.
Ja sam bio kod vrlo kvalitetnog otorinca, niti on mi nije naredio da idem na operaciju, tu odluku trebaš sam donjeti za dobrobit zdravlja
Reći otorincu ja idem na operaciju krajnika i točka.
Ako i dalje hoćeš imat žarište u organizmu od kojega mogu stradati srce, bubrezi, zglobovi i da ti smrdi iz usta onda ok,
Što se tiče ovih opće prakse ja njima ne vjerujem ni pišljivog boba, niti se nesjećam kad sam zadnji put bio kod njih
ico1 is offline  
Odgovori s citatom