Tema: Zaljubio se
Pogledaj jedan post
Old 13.01.2013., 01:53   #1
Zaljubio se

Zdravo svima.
Žao mi je što naslovom spojlam temu, ali nisam mogao da se sjetim boljeg imena... tim više što me ometa jedan problem, koji se igrom slučaja zove isto kao ova tema. Eto, dakle, zaljubio se. Iako nikad prije nisam bio zaljubljen, nisam bio siguran jesam li sada, ali simptomi su prisutni.

Kako je bilo...
Prvi put kad sam je vidio i progovorio sa njom, nisam ni pomišljao da ću 3 mjeseca poslije toga biti spreman uraditi sve za nju
Spletom okolnosti, viđali smo se često. Često smo i ćaskali. Tih prvih dana poznanstva sa njom, pomišljao sam "kako simpatično djevojče ". Bila je energična, vrcmasta, umiljata, i nisam se vidio sa njom u budućnosti jer sam je gledao kao dijete od 2 godine- energično, vrcmasto, umiljato.
Kako je vrijeme prolazilo, sve sam više počeo primjećivati neke stvari na koje prije nisam obraćao pažnju.Tek nakon nekog vremena, primjetio sam koliko je ustvari senzualna, zgodna, privlačna, koliko samopouzdanja ima, kakav stav ima i način na koji se nosi. Tek sam tad primjetio da ima smeđe oči, koje ja TAKO volim, da ima najljepše ruke ikad itd. uglavnom, dobra skroz!

Uglavnom, nisam dugo čekao. Radio sam na našem odnosu, i nastojao sam podignuti ga na veći nivo. Rekao bih da sam uspješno odradio taj dio posla, barem su tako okolnosti pokazivale. Počeli smo pričati o nama, o stvarima (donekle) intimne prirode, teme više nisu bile vezane samo za faks, pričali smo o glupostima, fizička barijera je uklonjena...
Kako sam ja pokazivao zainteresiranost, tako je ona davala povratnu informaciju. Sve je išlo onako kako sam priželjkivao. Međutim, tad me neki kurac navratio da se počnem zajebavati. Do tad je sve išlo glat, i tad sam počeo glumit nekog cool lika, nedostupnog običnim građanima. Ona je pristala na te igrice, i koliko sam ja igrao toplo-hladno, ona je vraćala istom mjerom. Tačno toliko, ni manje, ni više.
Kad sam se zasitio toga, vratio sam se planu osvajanja njenog srca. Zvao sam je na kavu. Iako sam bio siguran da će pristat, odbila je. Tad sam se bio ohladio, i otpisao je skroz. Nekako (ne znam kako), ta stvar se izgladila. Objašnjavao sam sebi da me odjebala zato što je i dalje bila u toplo-hladno moodu. Nije mogla znati da sam ja bio odlučio da prestanem sa tim, jel...
Mislim da sam se zaljubio nekad u tom periodu. Od tad ne mogu da je izbacim iz glave, svugdje osjetim njen miris, ometa mi koncentraciju u svemu...
Zbog obaveza, pokušao sam se distancirati od nje ne bi li me prošla zaljubljenost, ali nisam uspio. Shodno tome, opet sam je počeo napadat. Ne znam zašto, ali je tada ona počela komplicirati stvari. Nakon par uspona i padova, i sjebanih živaca, odlučio sam kao pravi papak pitati je "šta želi od mene i šta smo mi uopće ?"
Kaže ovako: "prijatelji ?" ali bukvalno tako, neka mutava faca kao ono- čekaj, šta sam ja to uradila što se moglo protumačiti kao nešto što nije prijateljskog karaktera? (a jel ? baš me interesuje kakav tretman dobija tvoj jebač kad se tako odnosiš prema prijateljima)
Pomalo razočaran, prihvatio sam to, odlučan tražit dalje, a njoj ne biti ništa osim lik koji je bario. Činilo se kao dobra ideja, i uz to lako ostvariva.... kurac!
Problem je što sam ja i dalje zaljubljen, i ne znam šta da radim. Držimo neku distancu, ali se viđamo veoma često, i to u mnogome otežava situaciju.
Skontao sam da je ženskica uglavnom sebi malo napumpala ego, i time se zadovoljila. Osjećam se kao neka cura poslije redaljke iza diska, iskorišteno .
Znam da ne postoji savjet koji bi riješio situaciju, ali eto. Možda je neko nekad bio u sličnoj situaciji, i preokrenuo stvar u svoju korist- njemu se radujem.
podsjetnik is offline  
Odgovori s citatom