Pogledaj jedan post
Old 25.04.2012., 16:23   #281
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
Nadao sam se da će se naći par solerica +30 koje će znati izraziti svoje želje ovdje da ih malo upoznamo, da nam kažu zašto dugo soliraju, što ih je odvelo put samoće i što točno očekuju od muškarca ali.. no dice.

So, till then.. I surrender.
Inače nemam običaj puno pisati, ali čitam ovaj topic već neko vrijeme,i još ne kužim što ti zapravo tražiš/tvrdiš ovdje. Prvo, previše generaliziraš.
Drugo, ako sam ne znaš što hoćeš, teško da će ti se to "nešto" ukazati samo od sebe.

Mogu ti samo reći svoj primjer: recimo da sam do nedavno spadala u tu kateogoriju čije ti "ključeve" tražiš. Zaposlena, situirana, fizički i više neog ok i solo. Nakon nekoliko propalih veza, našla sam se sa 34 godine u situaciji da izlazim na dejtove i molim boga da naletim na nekog normalnog. Trebalo mi je skoro dvije godine raznih "žaba" da bi našla "princa". U te dvije godine naučila sam razlikovati i formirati svoj "ukus" za muškarce, metodom pokušaja i pogreške. Tražila sam nekog tko je dovoljno "ok" da bi s njim provela ostatak života. Ovo sad zvuči kao strašan kompromis, ali jedno me život naučio: ako ne očekuješ previše, možeš se stvarno iznenaditi.

Moje "ključeve" je dobio tip koji mi je na prvom dejtu rekao ono što sam ja mislila, gotovo telepatski je na glas izrekao - da on misli ozbiljno, da želi vezu, brak i sve ostalo što ide i s time. Naravno, ne drugi dan, ali da želi da veza ima svoju svrhu i cilj, i da bez neke "garancije" i ozbiljnosti sa moje strane, neće ni pokušavati. Garancija je značila da oboje raskinemo moguće FF odnose, odje*emo bivše koji bi se eventualno čuli i razgovarali i da se viđamo redovito. Nije bio naporan, ni psiho, nego vrlo konkretan. Naravno, i po pitanju nekih drugih stvari smo kliknuli smo na prvu, ali što se mene tiče, ovo gore je bilo ključno. Dali smo si 6 mjeseci probnog roka, ako ide,ide ako ne, svako sebi.
Epilog, oženili smo se i čekamo bebu.

Ono što čitam iz tvojih postova, nemoj zamjeriti, ne sviđa mi se. Vjerojatno bi te "škartala" na prvom dejtu. Djeluješ previše nesigurno, suviše filozofiraš oko stvari koje su nekoj od 35 kristalno jasne. Pretpostavljam da nisi loša osoba, ali poradi na vlastitoj prezentaciji. Okani se generaliziranja, i negativnih stavova. Nisu sve žene iste, ali sve žene žele vjerovati da su ti posebne i da zato sjediš preko puta njih i razgovaraš baš s njom. Ako i u RL zračiš ovako "očajno" kao ovdje, nema ti pomoći, a takve ćeš i privlačiti. Sretno.
__________________
Damn ninjas chopping onions...
zombie_chicken is offline  
Odgovori s citatom