Pogledaj jedan post
Old 11.08.2011., 20:39   #1221
nemojte mi se smijati sramota me je...
koji sam ja baksuz

ja sebi napravim jači čaj od kamilice i unutra stavim 2-3 jušne žlice jabučnog octa i držim to u maloj flašici s rasprsivačem....ali kad stavljam pazim da špricam po tjemenu ali i po cijeloj kosi
djevojke koje su ofarbane ne koristiti kamilicu već koprivu,majčinu dušicu ili neven (kamilica daje jak sjak kosi ali na suncu može posvijetliti kosu)
ma kad se sjetim koliko su mi koštali oni silni šamponi pa to kao da sam išla ulicom i ispred sebe bacala novac ali doslovno....preskup mi je bio taj sport bio...
dermatologu sam bila ali nije znao reči šta mi je,pa više nisam ni išla....
frendica koja pije kamilicu od čaja kaže da joj je dermatolog rekao da zato ima tako čisto lice jer kamilica malo isušuje kožu,nakon toga sam završno pranje prala uvijek u kamilici koja je smirila vlasište ali s octom se osjeti da je stvarno čisto tjeme koje nije onako iziritirno kakvo je bilo prije 2godine
kome jako smeta miris octa može si ubaciti i hidrolat nekog bilja...ja imam od lavande pa stavim i to nekad...
što je najbolje od svega mater mi kaže kako izmišljam i da mi je to na psihičkoj bazi...tako da uopće ne pričam o tome s nikim, već sam na internetu naletila na stranicu o tome tako ja sam sada sigurna da imam seboreju vlasišta samo mi je neki doktor mora potvrditi...
kosa mi je jako oslabila o tih svakojakih šampona pa sad koristim neki za jačanje kose uz to moram si kupiti neke tablete za jačanje kose.
tako da želim vam reći da se vratite što prirodnijoj kozmetici.....
iva230 is offline  
Odgovori s citatom