Pogledaj jedan post
Old 19.04.2010., 10:44   #10
Quote:
zpintar kaže: Pogledaj post
Da, sve to štima lilo, ali autor se ama baš nigdje u prvom postu nije osvrnuo na zaštitu niti je spomenuo.

On je samo napravio manuala za krekiranje i tako ga nazvao. Nikoga nije savjetovao niti skrenuo pozornost na zaštitu, nego čitaoc to mora izvuči između redova.

Koji čitaoc? Laik? Laik zasigurno ne, jer laik nema pojma o čemu se ovdje priča, pa niti ne zna da svoju mrežu treba zaštiti, te učinak posta kao poziv na zaštitu, po mom skromnom mišljenju uopće nije ispunio namjeru, nego i dalje ostaje samo "Priručnik za krakiranje"!

No, dobro, nije na meni da sudim, na meni je da upozorim....
Da ali laik ce vidjet da se tu nesto moze krekirat pa ce potrazit savjet. Sad ima ispod i odlican post kako se zastitit i mislim da je sad ova tema legalna Sigurno ce bit ljudi kojima se to neda ni citat ni radit pa ce kukat kad im netko probije mrezu al sta sad. Svaka stvar koju koristimo zahtjeva da ju znamo koristit. Nitko ne pametuje sto se mora polagat vozacki da bi znao vozit auto po pravilima. Kad hoces igrat poker - moras naucit pravila. Kad imas ruter - moras naucit kako rukovat s njim i podesit ga. Jos je tu i bonus sto imas korisnicku sluzbu svog ISP-a koju mozes nazvat i pitat da ti objasne.
lilo is offline  
Odgovori s citatom