Pogledaj jedan post
Old 09.05.2008., 14:38   #4
Quote:
Akiro kaže: Pogledaj post
posto sam dosta cesto mokrio, maltene na svakih 5 minuta, bio sam kod doce i dao mi je da uradim analizu krvi i urina...
krv je bila uredu, s tim sto sam imao samo malo iznad dozvoljenog crvenih krvnih zrnaca, ostalo sve kako treba... pored tog standardnog uradili su mi i za kreatin, ureu cini mi se i jos nesto, i to je sve bilo tacno izmedju onih granica(doca mi je rekao da kao sto nije dobro da se nema dobra krv, nije dobro ni da se ima toliko dobra krv , i rekao je kao da je gusta, sta god to znacilo)...

dok u urinu u onom donjem delu(valjda struktura ili tako nesto pise) je stojalo leukocita 1-2, i da imam dosta Ca-oxalata... i on mi rece da je to sve u redu... ja ga jos pitam, sta sa ovim oxalatom, a on meni da je sve to normalno i da nesto mora biti u urinu... i dao mi da ponovim analizu urina, nakon nekih 10-ak dana...

kad sam ponovio, na tom se pojavilo da imam u urinu 0.1 proteina, a u onom donjem delu je bilo leukocita 1-2, malo sluzi i bakterija, i opet je pisalo mnogo Ca-oxalata...

i nakon toga opet pogleda to sve i kaze da je sve uredu, i dao mi da uradim analizu na kreatin u krvi za nekih 10 dana ponovo?

ko je sad tu lud, ko zbunjen,a ko normalan?

i da dodam da sam jos pre nekih 3 meseca radio UZ abdomene i bubrega, i sve je uredu koliko vidim po tom papiru gde stoji zakljucak.
pošto ti se u urinu našli proteini i bakterije vjerojatno ti je riječ o upali mokraćnog mjehura ili mokraćne cijevi,savjetujem ti da napraviš urinokulturu,ona će pokazati točno bakteriju koju imaš i na nalazu će pisati koji antibiotik djeluje na nju,to što si često mokrio je znak upale uz to se još može pojaviti i pečenje pri mokrenju ili završetku mokrenja,smatram da ti je s bubrezima sve u redu ali ako imaš bakteriju u urinu trebaš ju riješiti da nebi došla do bubrega a to će ti najbolje pokazati urinokultura.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom