Pogledaj jedan post
Old 25.11.2009., 20:05   #16
pozdrav, evo slučajno sam naletio na temu, jer se i sam odlucujem za ugradnju staklenog zida. A imam i puno iskustva sa uradi sam stvarima, naime, sam sam sredio tavanski stan, od postavljanja gips ploca, do instalacija i zavrsnih radova, pa se ponesto i kuzim u stvari....

Kolko sam razumio zelis ugraditi vrata u sredinu zida.... to je problem, kolko se razumijem u to postoje posebno namjenjena vrata za takve stvari (koja nisu teska i imaju ublazivač udarca). Druga stvar je da cijena od 7000 kn i nije pretjerana i jako je povoljna, posebno zbog tog jer ce decki to napraviti kako treba.

Vidio sam da je netko napisao da se ugrade obična vrata - to NE raditi ni pod koju cijenu!!! Odnosno vrata mogu biti obican, ali dovratnik (štok) nikako. S tim da ako se odlucis za obicna vrata uzmi ona najlaksa od iverice (oko 10 kg). Običan drveni štok se šarafi na zid ili postavlja na purpjenu, na staklenu opeku se ne moze klasicno sarafiti a i ne preporucam pur pjenu. u EGLE-u su ti ponudili sigurno lajsne na koje se štok šaravi, pa preporucam da traziš štok predviden za to

PS kad bude sve gotovo, a ti ljuta na muza NE LUPAJ S VRATIMA
toma007 is offline  
Odgovori s citatom