Pogledaj jedan post
Old 22.01.2011., 18:17   #50
Quote:
NinaLady kaže: Pogledaj post
Kupila sam si sad Das gesunde plus tablete za kosu i nokte... pitanje za cure koje su već pile te tablete, je li vam zlo ako popijete 2 odjednom?
Subrina šampon i losion koristim neko vrijeme, za sada ne vidim napredak jer nemam izrast,sutra se farbam u svjetlije pa ću vam javiti ako vidim kakav pomak...
Makar je sve oko i placebo,uzdam se u onih 40% djelovanja istog :P

Pozdrav! Ja sam ti koristila das gesunde plus , najdulje mjesec dana i onda sam shvatila da ne zelim niti tablete ni kapsule . Jer ionako nema nekog napretka ako ne pijes redovito bez pauziranja . No razlika izmedu njih i merz special drazeja je da su ove merz opskrbljene sa nesto malo vise sastojaka , nego das gesunde . Tako da se sve svodi na isto .
Korisitila sam subrina tonik od hmelja, bila sam zadovoljna kosa je pocela davati znakove zivota , jer kod tonika je vazno da dodje u potpun doticaj sa tjemenom i tako lagano masirati da dodje do prokvljenosti a pritom kroz vrijeme i raste kosa . Vjerujte da djeluje jer su kod šampona za kosu važni sastojci to uvijek gledajte , takodjer kadulja,hmelj,KOPRIVA,ružmarin je idealni miks bombe za rast kose . Znam jer sam sve isprobala za kosu .
Iduce sto cu kupiti je od dr. Swarchkopf tonik za kosu ima predivan miris
Jeste li to koristili
__________________
Scientia est potentia
melisa is offline  
Odgovori s citatom