Pogledaj jedan post
Old 17.01.2011., 12:20   #20
Quote:
Liht kaže: Pogledaj post
Zato kaj je protuustavno, protivno svim međunarodnim odredbama o ljudskim pravima i i protivno tekovinama moderne Europe koje smo napokon dostigli u nekim stvarima. U neku ruku je jako dobro što danas više države ne mogu same donositi baš svaku odluku o sebi.
Zašto bi referendum za promjenu ustava i uvođenje smrtne kazne, za pedofile-ubojice na primjer, bio protuustavan čin!? Pa onda je protuustavno i kad ovaj SKH-HDZ zajedno sa KPJ-SDP mijenjaju ustav kako bi RH nasilu ugurali u Jevroslaviju!

Te "međunarodne odredbe o ljudskim pravima" okači mačku pod rep i pogledaj kako ih se drže trenutni vladari ove kugle zemaljske, Izrael i SAD... Samo što oni ubijaju i otvaraju konc-logore poput Guantanama i Abu Ghraiba zbog širenja političke i gospodarske moći, a ne zbog pravednosti.

I kakve to nesretne "tekovine moderne Europe" mi imamo dostizati!? Pa mi smo moralno, kršćanski i duhom tolerancije protkana nacija bez pretenzija na tuđe teritorije i bez želje za uništenjem tuđih kultura, religija i čitavih naroda. Nismo mi do neki dan ubijali milijune domorodaca i kuglali sa crnačkim glavama nego oni što bi sada trebali prestavljati neku moralnu vertikalu u "modernoj Europi". Zato neka oni pokušaju dosegnuti naš nivo, mi se na njihov nemamo želju spuštati...

I koje su to "tekovine moderne Europe"!? Pa u posljednjih nekoliko desetljeća u Europi je "cvjetalo" isključivo sve veće siromaštvo, ratovi, financijski slomovi, bezbožništvo, zaglupljivanje naroda putem medija, pederluk i pedofilija!

Ovo su stranice na kojima trenutno piše Mladen Schwartz...
www.wikileaks.hr
http://schwartze-garde.cropress.org/
...a oni koji slijepo vjeruju da se današnja "moderna Europa" zasniva na pravdi i poštenju, a ne na financijsko-političkim interesima te uništavanju moralnih, vjerskih i nacionalnih segmenata društva neka i dalje čitaju Jutarnji Četnikolist, Tifusarsku Dalmaciju, Index.yu i ostale sotonine sluge.
__________________
Wir sind nicht die Letzten von gestern, sondern die Ersten von morgen...
Brandfackel is offline  
Odgovori s citatom