Pogledaj jedan post
Old 21.08.2007., 10:49   #20
Quote:
bata_konj_harmonikas kaže: Pogledaj post
a zasto ja nemam cjenik? sta moje pare smrde? sto se tice kupovine bilo gdje, da cjenkao bih se ali to na zapadu nije nikad zazivilo pa nije ni kod nas jerbo smo mi zapad zapadniji od havaja. ljudi jel vama jasno da imate pravo procijenit koliko bi necija usluga trebala kostat i moc to rec otvoreno? ispada da ako neces kupit, ne moras, odi drugdje ako mozes nac jefitnije, ali to ne funkcionira jer pojedinacnog problematicnog kupca niko ne dozivljava. naravno da bi mi se u brk nasmijali kad bih to napravio bilo gdje danas ali ja svejedno mislim da bi bilo sasvim normalno da JA odredim svoju cijenu i bok. pa nek onda banke idu negdje drugdje po pare ako mogu nac jeftinije.
Nekak mi se čini vjerojatnije da si ti došao u banku otvorit taj račun a ne ona k tebi. I kad si ga otvarao znao si što podpisuješ tj. što tim računom dobivaš. Ako nisi, tvoja krivica. Mogao si se "cjenkat", tvoje pravo, na što banka naravno ne bi pristala, njezino pravo. Ti imaš "pravo procijenit koliko bi necija usluga trebala kostat i moc to rec otvoreno" al PRIJE nego si potpisao da pristaješ na uvjete koje je taj drugi postavio.
Btw, ako nisi znao, oni koji stvarno imaju para sa bankom se i cjenkaju tj. dogovaraju kamatne stope isl.
__________________
do I look like I care?
gljeeva is offline  
Odgovori s citatom