Pogledaj jedan post
Old 17.07.2009., 13:05   #16
Recimo NP Kornati, svakako, odnosno obavezno. Imaš direktno iz Pirovca (u centru kod "sela", videćeš obaveštenje), a ima ih mnogo koji po plažama nude izlete do Kornata, Krke itd, ali se polazi iz drugih mesta do kojih moraš sama da dođeš.

Ako već ne znaš, Pirovac je mestašce u zalivu. More nije baš toliko bistro kao na otvorenom, sam Pirovac se sastoji iz omanje rive i starog grada. Sve to se obiđe vrlo brzo. Ima neka diskoteka na magistrali u pravcu prema Zadru (ako se ne varam), ali tamo nisam zalazio jer sam čovek u ozbiljnim godinama . Sve u svemu, meni je posle par dana već bilo po malo dosadno, ali sam tamo išao jer sam imao povoljnu kombinaciju za smeštaj. U pitanju je 2006. i 2007. godina po 5-6 dana. Za Pirovac sasvim dovoljno.

U Šibeniku je najbolje obići... pa Šibenik Recimo, katedrala i trg ispred nje i uopšte ceo taj prostor u blizini katedrale (bio sam svega par sati 2005. godine, pa sećanja malo blede). Inače, oba puta sam rentirao auto u Vodicama i išao do Splita. Trebalo bi videti Primošten i Trogir. Od Pirovca do Splita ima bezbroj uvala pa možda nije loše ponegde i zastati i skočiti u vodu.

Toliko. Pozdrav iz Beograda!

Zadnje uređivanje StD : 17.07.2009. at 13:37.
StD is offline  
Odgovori s citatom