Tema: Djevica
Pogledaj jedan post
Old 09.05.2012., 22:24   #2120
Quote:
Big Paulie kaže: Pogledaj post
Kao izvana su savršeni..a iznutra i ne baš tako. Većinom su dobri ljudi (bar muški..za cure koje sam upoznala i ne baš) ali ne tako dobri kakvima se prikazuju. Jedno pričaju drugo rade itd..
postoje djevice i muške i ženske koje su, u nedostatku boljeg opisa, nepopravljivi good guys. Vjerni, ispravni, ma ono stvarno sve što možeš poželjeti. Nažalost na svaku jednu takvu djevicu ima 20 onih koji su toliko pokvareni da imaju auru pokvarenosti oko sebe. Iskreno mislim da nitko na svijetu ne može biti toliko ekstremno pokvarena osoba kao jedna djevica.
Ja se osobno svaki dan bojim da me ne pojede moj pesimizam i ne postanem takav. Mislimd a se zasad kako tako držim, al ono, što bi se reklo, potreban je svakodnevni trud i snaga volje za to.

Da budem stvarno potpuno iskren, ja bih svima savjetovao da se drže dalje od djevica, statistički se ne isplati toliki rizik. Jako je teško naići na ispravnu, pa je bolje jednostavno nas izbjegavati. Nije da sve ne valjaju, samo statistički gledano morate se probiti kroz more iskvarenih da bi došli do jedne isprave, pa strogo brojčano gledano, to se nikako ne isplati.

Joj umoran sam pa brbljam. Da skratim to sve: da nisam djevica izbjegavao bih djevice u širokom luku. Doduše da nisam djevica vjerojatno bih sasvim drukčije razmišljao, nemam pojma

Svakako se slažem s tobom Big Paulie, djevice su prefrigane ajme.
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom