Pogledaj jedan post
Old 20.05.2009., 18:03   #25
Quote:
Mora kaže: Pogledaj post
Meni je grlo puno "afta"... tako barem kaže moja doktorica, međutim sve te slike koje gledam kako afte izgledaju moje nije ni malo nalik tome kod mene su više kao plikići (kao bradavica isupčeni) ispunjeni žućkastom tekućinom. Veličine od "micro" do 2mm. Traju već nekih 15-ak dana ako ne i više. Naime grlo sam si gledala tek prošli petak kad su me strefili užasni bolovi u ždrijelu, želudcu i grlu.
Dr. mi je prepisala Lanzul za želudac, poslala me na gastroskopiju i dala mi Rojazol gel. Cuclam ga već tih 15 dana ali "afte" izgledaju kao da ne planiraju tako skoro otći Kupila sam si Lysobact na nagovor frendice ali nakon što sam jedu tbl pocuclala počeo me peći želudac tkd sam odustala od tih tbl.

techno_maniac možda bi ti stvarno bilo najpametnije da kreneš od želudca i napraviš pretrage.
Mene danas čeka gastroskopija pa onda konačno prava terapija i nadam se prestanak bolova

nikako da odem a ne mogu sada jer idem na put za italy, to se ne zove afta vec Fistula koliko ja znam imao sam to nekad dok sam bio manji ako je to to ali dok je u ustima pritisne se i pukne ali u grlu nisam imao
techno mania is offline  
Odgovori s citatom