Tema: Yer Gok Ask
Pogledaj jedan post
Old 02.09.2011., 15:47   #5
i meni je Toprak super, ima onu toplinu kojom zrači, nenametljivost.... Ona će sebi nać nekoga koga još ne znam ali ima nekoga.
Hava me nervira svojim pokušajem da ga zavede u dogovoru s ocem i tetom,to se na kraju se pretvori u ljubav, ali taj prvi dojam koji stečemo kod ljudi je presudan i ona mi nije baš nešto

Havinoj saobraćajnoj nesreći prethodilo je Jusufovo vjenčanje ali ne znam s kim? Mora da se ta osoba pojavljuje kasnije. Kad je vidjela da se on ženi ona odlazi autom u suzama zabije se u stup i teško nastrada. Jusufa na samom vjenčanju upuca Đunet jer zna da se to događa zbog njega.
Dok su oni na intenzivnoj njen otac i Jusufova mater kuju zavjeru da ih razdvoje ona nudi novac (koji u ovom trenutku trebaju za njeno liječenje, isto tako i mama joj je u bolnici) u zamjenu da se ona proglasi mrtvom i na taj način Jusuf ostaje u „sretnom“ braku.

Ja sam odgledala prvih šest ep i malo u naprijed škicnula, kod nas nema još informacija puno, evo nadala sam se da još netko gleda pa da si međusobno pomognemo.

Evo di se vidi da nije umrla
http://youtu.be/fa8g4m_VUCY
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom