Pogledaj jedan post
Old 17.07.2017., 12:26   #1886
Quote:
Brick Top kaže: Pogledaj post
Nigdje ja nisam rekao da žuljevi ne mogu biti zajebani i bolni, nego da smatram da ipak nisu takav tip ozljede koji bi uzrokovao kompletan meltdown i predaju bez ispaljenog hica, odnosno koji bi bili toliko strašan hendikep.
A pogotovo ne tip ozljede koji se ne može sanirati prije pa čak i za vrijeme meča.
Žulje s ene može sanirati u tom trenutku. Sto bandaža ne pomaće..da žulj uviješ mu svilu i pamuk on je žulj i ti na to staješ..sto jastučića praškocva , ništ ane pomaže..marin je rekao..ni anestetik nije pomogao..a znamo što je anestetik.

Ja sam osobno nakon kravvog marširanja zaliečivao žuljeve tri tjedna ali to je ipak bilo nešto drugo već krvavo zagnojeno i prsti i stopalo i peta..to eje bila jedna krvavo-smeđo-žućkasta kaša..ožiljci su na peti pogotovo oni na mekom djelu iznad pete stajali su godinama toliko su duboko bili zašli.

dakle..nema trenutne pomoći kod žulja..kod ramena možda ima..kod lakta možda ima..ali kod želja nema..nema..jedino anestetik ali žulj je čvrsta i nepokloebljiva ozljeda...


je li vio takav žulj, jel čilić mulja..to je druga stvar..ali ako je bio veliki žulj na najbitnijem djelu stopala..doskočnom hrbatu ispod palca...pod tim nema smisla igrat..pa prema tome svaka mu čast ako je to istrpio i nije predo...malo mi je zvučalo ono kurtoazno pobjednički i pretjerano od Rogera..Marine ti si heroj..ali svakako to je mučenje igrat
sedan is offline  
Odgovori s citatom