Pogledaj jedan post
Old 24.03.2007., 12:30   #10
Quote:
mag777 kaže: Pogledaj post
Hvala ti na odgovoru. Znači ne mogu mu ništa? Taj dio me baš ljuti. A mogu li tražiti račun od njega? Pa 5000 kn i nije malo da bih ih davala nekom bez potvrde za što sam ih dala.
Naravno da možeš tražiti račun samo onda je pitanje dali još uvjek vrijedi ta cijena koju ti je ponudio ili će ti je uvečati za PDV. Najbolje bi bilo da dojdeš u taj svoj neizgrađeni stan sa svojim majstorom i neka ti kaže za koliko bi on to prepravio po tvojim željama. Pa onda sve stavi na papir i odluči se što je isplatljivije. Moje mišljenje je da će ti ipak biti prihvatljivija ponuda od arhitekta. Mi smo u našem stanu (novogradnja) radili preinake i nisu nam ništa naplatili, jer su bile samo neke preinake kod zidova (vrata, položaj zidova) i nusmo zadirali u nosive zidove. Moraš uzeti u obzir da kad ti postave parkete a ti poslije ideš pomicati zodove da ćeš imati problema i mogučih intervencijama na parketima pa čak moguče i dorade na vodovima (strujni, vodovod, kanalizacija,plin). Sve uzmi u obzir i dobro prouči pa onda tek odluči.
mfcc is offline