Pogledaj jedan post
Old 04.01.2008., 14:58   #20
Quote:
Joules kaže: Pogledaj post
Hvala curke!!

Evo danas smo bili na zadnjem uzv, 37+1 procjena bebice 3260 zlato (ne bas) malo...
Od danas ne moram vise lezati, cak ni uopce mirovati , ne moram vise piti normabel ni nista... i kaze dr jos bi se moglo dogoditi da cete s 40 tj trcati i skakati da se beba rodi da se to zna dogoditi nakon prijeteceg prijevremenog, bas kako ste i vi rekle...
Spremni smo uglavnom i jedva cekam dan da vidimo nasu strucicu...
Upravo tako!

U 16. tjednu lagano prokrvarila, dijagnoza otvaranje... Poslije toga svašta pomalo! 4-5 puta u bolnici zbog kojekakovih gluposti (alergija, opet malo krvi, probavne smetnje...), prepari u povelikim dozama, injekcije deksića za svaki slučaj, ležanje do 37. tjedna... I došao taj famozni 37. tjedan, i prošao, ja se uz blagoslov ginekologa bacila na gas, jurcala na sve strane, ludovala po trgovinama... Svakih nekoliko dana sam morala u bolnicu na CTG, a ono ništa! Ravno! Na kraju smo dogovorili indukciju, dan nakon termina sam ušla u rađaonu sa potpuno ravnim CTG-om, otvorena jednako koliko i 16. tjedna kad sam krvarila, a jedino me je bolio povrijeđeni ponos zbog klizme! Indukcija je napravljena oko 10.30, oko 15.00 sam počela nešto osjećati i u 16.30 je moja mala slatkica isfrknula kao iz topa...

Najgore od svega je bilo šivanje, bježala sam po cijelom stolu! Eto, to zaista može tako završiti!
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is online now  
Odgovori s citatom