Tema: Legalizacija
Pogledaj jedan post
Old 08.02.2013., 21:20   #118
ma malo ti komplicirana ta situacija kod mene. Dakle u fazi sam legalizacije. Imam taj geoelaborat. Njime su definirane i stvarne granice čestica (imam 2 čeatice) sa susjedima (razlikuje se od onoga sada u katastru).
Pa je u tijeku ta katastarska izmjera. Tu smo imali mogućnost, a ja je iskoristio da mi za 400kn spoje te dvije čestice u jednuo. Označio sam zemljište sa susjedom po stavrnom stanju (kak je i u mom elaboratu) i ovi to snimili iz aviona.

Problem je da se na aviosnimci lijepo vidi kak sam ja to označio, ali su oni crte zemljišta povukli po svome: Mislim skoro sve je ok, do jednog ugla čestice kojeg su izvukli više na susjedov grunt. Kad sam im se žalio - hladnokrvno su rekli - pa kaj, dobivate više?!?! Ali mislim. ja neću više, hoću onak kak je

I šta sad, ja sad predam taj svoj geoelaborat, s novim granicama čestica (da, tu su još dvije čestice), i mislim super, sve sam riješio, onda ovi nakon xy godina predaju svoja mjerenja, iz moje dvije čeatice nastaje jedna ali pak s novim granicama zemljišta...(za onaj dio kaj su krivo povukli na aviosnimci.

tko je tu lud? i kak će ta priča završiti?
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom