Pogledaj jedan post
Old 16.12.2013., 10:59   #6038
Quote:
Honcherous kaže: Pogledaj post
Rijeka555,

cemu ova pametovanja i podcjenjivanja ?! :/
pa ako covik, ja, ne znam i pitam ti odma o trčanju hodanju. nema glupih pitanja, samo glupih odgovora....pa sto je tesko onda samo odgovorit nego stvorit cilu studiju...kao da ne znam cemu sluzi termostat....
oprosti , ali morao sam napisati...
Oprosti ali i ja moramo odgovoriti.
Namjera mi nije bila podcjenjivačka. Imam pametnijeg posla nego podcjenjivati ljude po forumima. To sam ti već objasnio iznad. JA sam naivno pomislio da tebe , osim cijene, zanima i može li to raditi kod tebe.
Po ovom gore ti znaš čemu služi termostat ali imaš apsolutno krivu predodžbu kako radi ili će raditi u tvom SISTEMU. Ja sam ti lijepo napisao da NEĆE raditi. Dapače, obzirom da si naknadno dao info da se radi o dva stana....mozda ti stvori i veće probleme koje ćeš iznova ispravljati dodatnim troškovima. Postavio sam ti par podpitanja (da razjasnimo kako ga misliš upotrebljavati) i da ti damo najbolji savjet (koji možeš i ne moraš primjeniti).
Niti na jedno nisi odgovorio kratko, jasno i nedvosmisleno. Još uvijek ne znam(o) zašto je bitno da je programibilian unutAR 7 DANA ? Hoćeš li koristiti vremensku regulaciju (upali u toliko / ugasi u toliko) ili temperaturnu (kada padne temperatura na toliko - upali, kada se podigne na toliko ugasi). Hoće li to biti različito za pojedine dane / vremenske odsječke ili ne. Kako ćeš regučirati temperaturu u drugom stanu ? ( unaprijed se se izvinjavam ako se iznova nađeš povrijeđen) ali sve ovo je bilo bitno da dobiješ PRAVI odgovor.

Vezano na tvoju opasku da ne postoje glupa pitanja već samo glupi odgovori.... JA bih rekao samo Quale vinum, tale Latinum - Kakvo vino, takav latinski (jezik). To se može promjeniti i reći kakvo pitanje takav i odgovor. Npr. imam golfa diesela i čuo sam da je najjeftiniji benzin tu i tu. Ima li tko negdje jeftiniji.
JA odgovorim da jeftino u ovom slučaju nije bitno jer mu golf dizelaš neće raditi na benzin. Ali ... ti se nadješ povrijeđen....nema veze...

Quote:
Honcherous kaže: Pogledaj post
moje pitanje je bilo jednostavno: "vidio sam digitalni termostat sobni da košta
1000 kn u ducanu u to mi je malo puno za dat, pa eto pitam da mi netko preporuci neki drugi jeftiniji i to je to"....
Da skratimo priču , jednostavno zaboravi moj odgovor i moja podpitanja i ugradi termostat u taj jedan stan. Da, može se naći i jeftiniji. Ivek ti je dao info (o cijeni)...


pozdrav
Rijeka555 is offline