Pogledaj jedan post
Old 02.09.2006., 23:03   #1
Situacija s (potencijalnim) ljubavnikom?

Da se ne mučite - da ovo mi je drugi nickname, ali zar je to bitno?

Sičuješn je sljedeći. Svojevremeno sam bila s frajerom koji je bio friško oženjen tj. mutili smo mi i prije nešto, ali ljubavnici smo postali nakon što se oženio. Ja sam bila mlada, glupa i nije me bilo briga (zanimalo me kako bi to bilo ševit se s njim, he he), ali problem je nastao u tome što sam se (očekivano) bila zatreskala u njega. Ima tome već dosta vremena.

E sad, problem prvi. Još od tad pamtim spike "nemoj se ti zaljubit u mene" i "ja ću tebe malo iskoristiti" i sl. što meni tada nije bilo dovoljno jasno da me samo jebe, a ne voli i poprilično mi je trebalo da shvatim činjenice
Čak sam donedavno mislila da je nešto osjećao, samo da se pravio hard to get. Međutim, u međuvremenu sam odrasla i skužila da je sebična svinja (iznenađenje?)

No, sad dolazimo do sičuejšn, to je bio uvod. E, sad on zna da sam ja solo i baš bi mu bilo dobro da evociramo uspomene, jelte. Ja nisam sigurna što bih i što ne bih. Činjenica je da sam solo i da malo gimnastike ne bi škodilo, no mislim da nisam tip koji to može samo gimnastički. Ne vjerujem da bi taj seks mogao biti dobar, ako ja o njemu mislim da je svinja i u osnovi mi nije stalo do njega. No, ajde, mogu probat Uglavnom, on još misli da sam ja zaljubljena u njega (bar negdje u sebi da ga volim) i to ga ustvari pali. On bi uživao i ljubav i sex, a da ne plati

E, sad, moja dilema je sljedeća:
- da li ga uzeti samo za sex i biti hladna kučka (to će mu sigurno povrijediti ego, a mogla bih okrenuti i priču tako da on trči zamnom kao ja nekad za njim, ali nije da bi me to nešto zabavilo), ali bih pri tom imala sex koji bi vjerojatno bio bezveze (ja sam emotivan tip što ću ) - na taj način bi mu se odlično osvetila, jer on ne bi mogao dugo podijenit čisti sex, bez emocija s moje strane (to znam sigurno), no pitanje je što ja time dobivam, osim osvete i gnjavaže i jel ta osveta vrijedna te tlake?

- da li ga otkantati u startu tj. jednostavno mu reći otvoreno, sorri, ta su vremena prošla. u tom slučaju gubim priliku za malo gimnastike (dobar je ljubavnik pa možda i ne bi bilo baš tako loše) i nema osvete, jer njega to sigurno neće puno pogoditi

Što bi vi izabrali?
Ne, nisam zaljubljena i ne, nema šanse da to bude išta više. Čak i kad bi htio ostavit ženu i djecu ja bi pobjegla u drugu državu. Kaj će mi takav frajer za kojeg bi stalno morala gledat gdje je..?!?!

Mišljenja?
Biserka32 is offline  
Odgovori s citatom