Pogledaj jedan post
Old 23.12.2002., 15:24   #1
Topik sa zubarskim pitanjima

Drage forumašice i forumaši,

S obzirom da smo dobili novi ppdf "Stomatologija i oralna higijena" kao i to da se tema približila broju od 10 000 upisa, ista se zaključava.

Molim sve forumašice i forumaše da svoj upit u svezi problema sa zubima i oralnim zdravljem postave na nekoj od postojećih tema ako je moguće (koristite tražilicu i pokušajte pronaći postoji li već odgovarajuća tema) ili da za svoj upit otvore novu temu (ako ne uspijete pronaći odgovarajuću temu u koju biste smjestili svoj upit).

Važna napomena: Svi postovi s teme "Topic sa zubarskim pitanjima II" (njih oko 130) razvrstani su na postojeće teme na ppdf-u, a za neke su otvorene nove teme u koje su smješteni. Tako da oni koji su pisali na toj temi, koja više ne postoji, znaju da im postovi nisu obrisani nego samo premješteni u neku od tema na ppdf-u.

Zahvaljujem na razumijevanju.

________________________________________________

cini mi se da je ova tema bila na starom forumu

ali evo samo da prijhavim svima onima koje interesira kako je to

ja sam upravo prosli tjedan prosla kroz usadjivanje zuba...prva faza...

puno je lakse nego sto se misli...cak sam i tablete za bolove pila samo prvi dan poslije operacije

dakle svi oni sto planiraju to...bez brige nije ni u pola kao sto se prica...

eh da meni su jos i graft stavljali (komadicak plasticne kosti jer mi je falilo kosti da bi saraf se primio)

Zadnje uređivanje El Gato Félix : 18.12.2011. at 23:00. Reason: dodavanje uvodne napomene
margarita is offline