Tema: Crna Gora
Pogledaj jedan post
Old 02.08.2005., 00:54   #11
Bio svake godine dosad, i svaki put se oduševio nekim stvarima, a neke su me iznervirale.
Recimo, Crnogorcima je normalno da nemaju vode po čitav dan, ionako se ne kupaju, meni Bošnjaku to nije ok, mene srklet hvata nakon 2 sata nekad ako se oznojim. Zatim, mnoge stvari nisu na nivou kao u Hrvatskoj, što priliči i cijenama. Ima mnogo krkanluka, ali ima i kvaliteta, posebno kad su cure u pitanju. Noćni život je neuporedivo bolji nego u Hrvatskoj, možete u najmanjem selu naći sve, od jazz kluba do narodnjaka.
Dakle, po danu u Dubrovnik ili Cavtat, naveče Herceg-Novi ili Budva, idealna kombinacija.
Ako želite ići samo u Crnu Goru, idealno vam je Sutomore. Tamo ima sve što treba, i voda, i dobra plaža, blizu je Sveti Stefan, Ulcinj, Bar, Tivat, Budva, može se otići bilo gdje, a noćni život je super i u Sutomoru. U svakom drugom mjestu nešto fali, ili dobra plaža, ili voda ili nešto treće. U Herceg-Novom kažu da je najbolji noćni život, samo meni taj grad ima previše stepenica. Sutomore i Ulcinj su mi najbolji, ako izuzmemo albansku muziku .
Prince is offline  
Odgovori s citatom