Pogledaj jedan post
Old 19.08.2007., 13:37   #10
Quote:
bata_konj_harmonikas kaže: Pogledaj post
Cekaj cekaj, banke nisu socijalne ustanove? A zasto ja njih financiram? I kako me niko ne tjera da imam tekuci, ajd ti radi i primaj placu u kuverti ako mozes? Bankovni krediti na stranu, ovdje me samo zanima moja strana, dakle kad ja dajem kredit ;P. Ajd recite da imamo izbora. Ja mislim da izbora nema, nek neko da presjek kamata na depozit (na tekucem) u HR bankama pa cete vidjet, em da su sve jednake em da nema pregovora, oces neces moras.
Zasto mislis da ih financiras? Pa ima banaka u kojima se vodjenje TR placa 5kn mj. Za tu sicu si siguran da ti lova nece nestati, za razliku od toga da kak ti velis dobijes placu u kuverti i netko ti to popali. Zatim imas ukljucenu i debitnu karticu koja te opet oslobada svih briga raspolaganja gotovinom. Prednosti za tebe kao klijenta su visestruke, a banci su to "najgori" klijenti (koji imaju samo TR). Upravo zato su i kreirani paketi da se poveca cross selling. Kaj se tice visine k.s. mislim da HYPO ima najvise u HR, 0,5% na sve a vista racune. Ako ti je to toliko bitno oovri tamo racun. Ili ima ti ST banka proizvod koji se zove ritam stednja di mozes povlacit lovu kad hoces, cak i karticu za bankomat dobijes a k.s. je oko 2%.
Johnny Boy is offline  
Odgovori s citatom