Pogledaj jedan post
Old 07.07.2009., 17:57   #17
Quote:
kor-im kaže: Pogledaj post
jebeno zanimljiv san

evo šta meni prvo pada napamet; postoji biče, djete, koje rečene osobe potpuno kontroliraju, to biče se modificira, što je još brutalniji čin kontrole, i svođenje biča na objekt

dakle vidimo, kontrolu, manipulaciju sa drugim, objektifikaciju, istovremeno distanciranost, jel, "treče lice"
otuda valjda i ravnodušnost, jer nema identifikacije sa komadom mesa kojeg se reže, kolko god vrištao

osim toga modfikacija je dosta precizna, želi biti točna, a kroz nju se oduzimaju udovi, oduzima mogučnost, ili moguči problemi za onog ko kontrolira, a opet svodi na nešto određeno, planirano, izmjereno

ako ti ovo ima smisla, eto, ako ne očito baljezgam gluposti

nego kako izgledaju ti ljudi? kako su obučeni? znaš li ih? kako izgleda prostor? imaš li ti ulogu u cjeloj predstavi?
i koliko traje cjela stvar? može li se desiti da proces potraje, mogu li oni uopče doči do točne težine, ili se može desiti da od djeteta nakraju ne ostane ništa, i šta bi se u tom slučaju desilo?
ima ih petorica jedan je u sredini iznad djetetove glave(djete je u vodoravnom polozaju) i po dvojica sa strane,tako da sam ja iza djetetovih nogu ali ne ja vec imam cist pogled na situaciju.Odjecu neznam u detalje obuceni su kao normalni prosjecni ljudi,nijedan mi nije poznat.Nevidim prostor zbog situacije koja se desava ali je nekako sve prazno okolo.Cjeli san traje kratko oko pola minute(tako to meni izgleda).Neznam dali dođu do određene težine jer se san prekine dok mu grecaju tu kost,a upadnem na djelu gdje je ruka vec osjecena.Vagu niti ne vidim nego jednostavno znam da trebaju doc do odredjene tezine u gram.
schranzer is offline  
Odgovori s citatom