Pogledaj jedan post
Old 10.06.2008., 19:37   #69
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
madonna jesi ti to bila boležljiva prije ili ćeš tek postati.

ovako gadno je što mjesec ide prema opoziciji sa saturnom. međutim merkur je na samom stupnju egzaltacije venere što bi značiiiiilo:

ili imaš brata ili sestru koji su jebeno zgodni ili si ti jako jako bila zgodna u mladosti sve zaključno do negdje 21 godine. max 23.

e što nakon toga.

od 1-10 tvoj izgled se može opisati sa nekom 7-icom, jer sunce je ipak blizu stupnja egzaltacije venere i to ne možemo nikako zanemariti, mjesec u blizancima daje svijetliji ten, ali moguće i tamnije oči = ovo zadnje pričam otprilike nisam ziher , morao bi pogledati.
e sada...mjesec ide prema 90 jupiter što je dobro za lice. dakle previše se ovdje energija bori. obično ti ljubav dobro ide kada ideš ne more jupiter u ribama....itd bla bla bla.

moja procjena je 7. i to kažem uvjetno jer nisam ovako na brzinu u stanju procijeniti razornu snagu mjesec 180 saturn.

ono što je kod tebe najveći problem je psiha jer je 4 polje , polje same psihe ruinirano , i još je tu pak saturn i još ga ovaj siroti mjesec napada što ide još prema kironu. velika očekivanja i onda pljas.

kod tebe su godine baš veliki i važan faktor.
nitko nije zgodan,mama je zgodna
a ja nisam bila nikad smatrana ljepoticom,stvar sa ženam u mojoj obitelji je da s godinama postaju sve ljepše
a ta JEBENA PSIHA,muči me 20 jebenih godina,kada će više to prestati
a bolesna,ja sam stalno bolesna,skoro sam umrla pri porođaju,upale grla ginekološki problemi,ali najviše me jebe PSIHA,jer sve živo mi sjebe,da sam tu kako spada sve bi bilo oke
Maddie is offline  
Odgovori s citatom