Pogledaj jedan post
Old 26.03.2009., 08:58   #97
Pitanje...iako slutim i osjećam da to nije O.K.

Majka sam šestero djece,od njih je petero(21,15,13,11,9god)kada god im se ukaže prilika da šmugnu na net odu na taj face...
Kada ih pitam što je to ,oni :dopisujemo se friendovima,upoznajemo,ali odmah tu stranicu skriju....
Pošto ja odgajam svoju djecu u povjerenju s njima nisam kontrolirala,ali zaista uz dana u dan osjećam kao da su već postali ovisni o njemu,naročito moja adolescentkinja od 15 god.
Slučajno sam prolazila jednom iza nje te vidjela njezinu sliku -grozota,majca iznad pupka,dekolte...napućene usnice...,samim tim mi se uvriježila averzija prema tom face...Pričala sam im da to nije o.k.,da svoje osobine i karaktere trebaju ostvarivati na ispravan prirodan naćin,ali oni i dalje tepu po njemu.
Dakle ,zaključak mi je da je jako puno mladosti na mjestu gdje im nije mjesti,kao i svi drugi koji su okrenuli leđa prirodi,knjizi,a ako žele pisati(rekla sam im)naka pišu nešto konstruktivno i ispravno a ne da mlate praznu slamu.Molila bih da mi se jave oni koji imaju slična iskustva sa svojom djecom,te što oni misle o mogućnosti našeg djelovanja,a da to jedino ne bude da im zabranim komp.

Unaprijed hvala!

mama Sanja
__________________
mir,mir,mir nitko nije kriv...!
Yoko&John is offline  
Odgovori s citatom